.
Sepetiniz :
Boş

İptal / İade Politikamız

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri/hizmetleri iade etme hakları vardır.

ÖDEMİŞ İLETİŞİM HİZMET PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nden satın aldığınız ürünün/hizmetin iade koşullarına uyması için,ürünün/hizmetin ayıplı sayılması gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün/hizmetin faturası şirket adına kesildiyse, ürünü/hizmeti iade ederken ilgili şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte iade talebini ilettikten itibaren üç takvim günü içerisinde gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dâhil edilmeden (Ürün birim fiyatı + KDV olarak) kesilmesi gerekmektedir.

Satıcı, varsa kıymetli evrakı da alıcıya 20 (yirmi) gün içinde teslim eder.

Hizmetin iade alınmaması için haklı sebeplerin varlığı halinde Satıcı, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan Alıcıya eşit kalite ve fiyatta hizmet tedarik edebilir. Satıcı hizmetin ifasının imkansızlaştığını düşünüyorsa, bu durumu sözleşmenin ifa süresi dolmadan Alıcıya bildirir. Bu durumda Satıcı, ödenen bedeli ve varsa belgeleri 10 (on) gün içinde Alıcıya iade eder.

Hizmeti iade şartlarına uygun olarak tarafımıza iletilmiş olmaları halinde,hizmet tutarının iadesi talebi tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satın alma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 1 hafta içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır. Ürün gönderiminde kargo ödemesi firmamız tarafından karşılanmışsa para iadesi yapılırken kargo tutarı kesintisi yapılır.

ÖDEMİŞ İLETİŞİM HİZMET PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres : Akıncılar Mah. Fevzipaşa Cad. No:78/1A Ödemiş / İzmir
Telefon / Faks : 0232 545 59 42